Miks meie?

Meie kliendid usaldavad meid
Meid on usaldanud paljud kliendid ning Eestis tuntud ettevõtted. Meie roosid on müügil Tallinna Kaubamajas ning lisaks viies Eesti erinevas linnas. Hoidke meie tegemistel silm peal ja huvi korral (ka huvitava koostööpakkumise korral) kirjutage meile julgelt!

Keraamiline vaas
Meie põhitootel on magavad roosid keraamilistes vaasides, muutes buketi luksuslikult elegantseks. Meie tootel on jääkväärtus – armsale logo vaba vaasile on peale rooside kestvust võimalik leida taaskasutus.

Logo vaba
Meie roosibuketi vaasidel ei ole logo, mistõttu sobituvad roosid armsamalt ja neutraalselt iga kodu interjööri kaunistuseks. Meie arvame, et kodu ei pea olema brändide näitus, seega meie põhitootel logo puudub ja logoga tootel on võimalik logo eemaldada. Samuti on alati elegantsem logo vabu roosibukette kasutada  ürituste – pulmade, juubelite, firmapidude jne kaunistusena.

Käsitöö kvaliteet ja tellimus
Kõik Fiorire rooside komplektid valmivad käsitööna vastavalt Teie tellimusele. Roosivaasid valmistame spetsiaalselt Teie tellimusele, mis välistab rooside seismise välitingimustes ja tolmu käes. Kõik roosid on värsked ja uued. Omame üle aasta kogemust roosikomplektide valmistamisel. Me teame kuidas valmistada ja pakkida nii, et roosid jõuavad tervelt ja veatult iga kliendini.
Roose kaunistab käsitöö lips koos elegantse ja särava swarovski kivikesega. Alati on võimalus muuta lipsu värvust. Samuti on meie roose võimalik tellida ilma kivikeseta ja ilma lipsuta.

Meie enda kuller
Pakume Tallinna piires meie usaldusväärset kullerteenust (7 eurot), mis tagab rooside õigeaegse ja hoolsa kohale toimetamise. Kuna kohale toimetame just meie ise, siis on võimalikud (kokkuleppel) kullerteenuses ka erisoovid. Erisoovina eraldi kokkuleppel saame transportida roose Tallinna lähiümbruses.

Palju võimalusi
Lisaks roosidele on meilt võimalik tellida valge armas käsitöö kaart koos soovitud sõnumiga. Võimalus on tellida ka veel erilisemaid käsitöö kaarte (plahvatav kaart) ja sõnumitega õhupalle. Üritusteks ja pulmadeks on võimalus tellida üksikuid roose lauale, kimpe, erilisi kaunistusi ja roosivaase. Rooside vahele on võimalik lisada swarovski kivikesi, mis annab roosibuketile ekstra sära. Leiame personaalselt Teie jaoks alati lahenduse.

Kvaliteet ja mõistlik hind
Meie jaoks tähtsaim on meie toodete kvaliteet. See on ka põhjus, miks valmistame kõik roosid tellimuse peale. Soovime, et klient saaks värsked ja kvaliteetsed roosid. Kõik roosid on valitud ja paigaldatud korrektselt.
Pakume pigem soodsamat mõistliku hinda ja keraamilises vaasis kvaliteetseid roose.

Kiire ja personaalne klienditeenindus
Meie jaoks on väga oluline kiire ja personaalne suhtlemine. Te suhtlete otse Fiorire loojatega, mis tagab täieliku pühendumise ja personaalse lähenemise. Meie jaoks on kõige tähtsam kliendi rahulolu, mistõttu soovime luua kliendile võimalikult positiivse emotsiooni. Kõik kliendid on meie jaoks ühtemoodi armsad ja tähtsad.