Meie roosidest

Kaunis roosivaas on kingitus, mida tehes sa kunagi ei eksi. Pole vahet, kas sa soovid selle kingiga öelda „Palun vabandust“, „Head aastapäeva“, „Palju õnne“ või „Ma armastan sind“, roosid on ideaalne kingitus igas olukorras.

Kingitavate lõikelillede taga olev mõte jääb, küll igaveseks, kuid lilled närbuvad juba päevadega. Meie kauapüsivate luksuslike rooside näol on aga tegemist roosidega mis säilivad täpselt sama värsked vähemalt aasta, ideaalsetes tingimustes isegi aastaid. Seega kas poleks mitte ideaalne kinkida roosid, mis kaunistavad kodu sama kaua kuni on meeles ka kinkimise taga olevad sündmused? 

NB! Kõik roosibuketid valmivad vastavalt tellimusele – mis tähendab seda, et roosid on teie jaoks alati värsked ja tolmuvabad.

Mis on magavad roosid ehk päris roosid, mis säilivad värskena vähemalt aasta? 

Tegemist on ehtsate roosidega, mis õige hoolduse korral säilitavad oma värskuse vähemalt kuni aastaks! Fiorire roosid keraamilises vaasis on täis luksust rooside näol, mis on hoolikalt korjatud ja säilitatud. Lillebuketid valmivad käsitööna. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele vaid parima kvaliteediga tooteid, mis sisaldavad tõelisi Lõuna-Ameerika roose.

Kuidas on magavad roosid valmistatud? 

Roosid korjatakse õitsemise tipphetkel. Vahetult peale rooside korjamist, säilitatakse roosid naturaalse tehnoloogia abil. Roosidest eemaldatakse loomulik niiskus ja asendatakse see glütseriiniga, seejärel läbib roos värvipigmentatsiooniprotsessi. Antud ainulaadne säilitusprotsess muudab roosid kauapüsivateks roosideks, mis säilitavad oma värskuse ja pakuvad silmailu kuni aastaks, kui neid õigesti hooldada.

Loo endale roosibukett, mis vastab sinu soovidele 

Fiorire roosid pakuvad erinevaid lahendusi, et Sa saaksid luua just endale meelepärase luksuslikest roosides koosneva buketi keraamilises vaasis.

Vali endale sobiva värviga ja suurusega keraamiline vaas:

Valikus on valge, hall ja tumehall keraamiline vaas. Erinevatest suurustest on valikus vaasid, mis on sobilikud 3. roosile, 4. roosile, 5. roosile, 6. roosile, 7. roosile, 8.roosile, 9.roosile, 13. roosile, 14.roosile , 15. roosile ja 19. roosile. Lisaks teeme ka eritellimusel täpselt sellise roosiõite arvuga roosibukette nagu Teie soovite.

Kauapüsivate rooside värv:

Meie kauakestvaid roose on saadaval järgmistes toonides: valge, heleroosa, punane, lilla, kollane, vanaroosa, tumesinine ja helesinine. Kõiki toone roose on võimalik omavahel kombineerida. Lisaks juba e-poes olevatele valikutele on roosi toonide kombineerimise võimalused piiritud. Edasta meile mis tooni roosiõisi ja millises koguses soovite ning valmistame eritellimusel just Teie jaoks ideaalse buketi.

Juhul kui valikus soovitud tooni roose ei ole, kirjutage meile julgelt!